15 Aralık 2016 Perşembe

Driver For The Dead (Tamamlanmış Seri)

Driver For The Dead 
 1 of 3

Radical Publishing 
Hikaye: John Heffernan 
Çizimler: Leonardo Manco 
Çeviri: SenSei
 Balonlama: SenSei 
Redaksiyon: ESATTR 
Yıl: 2010 
Dosya Türü: cbr 
Tür:korku, aksiyon  

Connor ailesi'nin büyük bir sorunu var. Oğulları Billy hasta. Ama bu hastalık öyle normal bir hastalık değil. İçinde bir şeytan var. Connor'lar bunun tabi farkında değil. Son çare olarak doğaüstü olaylar ile ilgilenen, nam salmış Moses Freeman'ı çağrıyorlar. Freeman, Voodoo büyüsü ile karşı karşıya olduğunun farkında. Çocuğun içindeki şeytan ile boğuşurken trajik ve ölümcül bir kaza geçiren Moses, son nefesi ile Connor ailesinden Alabastar Graves'i çağırmalarını ister. Graves özel görevler üstlenen bir cenaze şoförüdür ve bu çağrıyı duyduğunda çok şaşırır.


Teşekkürlerimizle;Driver For The Dead 
 2 of 3 
 Marissa ve Graves sonunda Connor ailesine varmayı başarırlar. Görevleri Moses Freeman'ın ölü bedenini tekrar Louisiana'ya götürmek. Ama Freeman'ın bir büyücü olduğu için, ve içinde hala bir takım güçler barındırdığı için Fallow cesetin peşindedir. Bunun dışında kendisini yenilemek için sürekli bir takım vücut parçaları bulması gerektiği Fallow'un, diğer yetenekli insanların peşine düşmüştür.Driver For The Dead 
 3 of 3 
 Ünlü bir şifacı olan Moses Freeman bir şeytan çıkarma sırasında hayatını kaybeder. Moses büyü konusunda çok derin bağlantılıydı. Bu da düşmanların cesedin peşine düşmesine neden olur. Moses'in ateşli torunu ile cenaze şoförü Graves, cesedi Shreveport'dan New Orleans'a ulaştırmak zorundadır. Graves'in bilmediği şey ise, Fallow adında bir nekromanın Moses'in ölü bedeninin peşinde olduğu. Fallow, cesedin içerisinde biriken büyü kalıntılarını güç olarak kendi bedenine aktarmak istiyor.1 yorum: