29 Ekim 2016 Cumartesi

Malheig (Tamamlanmış Seri)

Malheig 01 Hiçbir şey ölmesin
Rokson ve Angus, iki kardeş ve krallıkları Draco tarafından tehdit altında. Rokson krallıkları Malheig'a saldırıdan haberdar etmesi için yola çıkmak üzereyken Angus ilk dalgayı durdurmak zorundadır. Rokson yola çıkar ve yolda vurulur. Peki Donan kimdi? Donan günümüzde Rokson'un kaderini gören ve bununla ne yapacağını pek anlamayan bir gezgin. Aslında Rokson ve Donan aynı kişidir. Bir efsaneye göre kayıp kahramanlar Malheig da tekrar hayat bulur.

SenSei'ye teşekkürlerimizle.
http://www.mediafire.com/download/v6no6gcch4ixqqi/Malheig+01.cbr

Malheig 02 Ejder Fırtınası
Donan kaderini kabul eder ve geçmişteki Rokson'a yardım etmek ister. Önemli olan Rokson'un Tanrı'nın gözünü bulması. Draco engellemek için elinden geleni yapar. Serüven sırasında Thyal ve Eir ile tanışır. Günümüze gelince Donan tapınak içerisinde gücüne kavuşmaya çalışır. Ama Malheig mülkünü satın almak için Bay Dragon beklenenden daha erken gelir.


Malheig 03 Wedal Gözü
Shona kendisini iyicene terk edilmiş hissediyor. Donan'ın ölmüş olmasına kesinlikle inanmaz ve Kyle'ın da bir takım sırlar barındırdığını düşünür. Ve haklı da çıkar. Ewen'in saldırısından kaçmayı başarırken Kyle ve Donan'ın gizlendiği tapınağı bulur.


Malheig 04 Rokson
Rokson Wedal gözünü arar ve bulduğunda 20. yüzyıla fırlatılır. Kaybolmuş bir şekilde tek bir kurtuluşu vardır: Donan'ı bulmak! Birlikte Ejder'e karşı savaşmak zorundalardır.

http://www.mediafire.com/download/esby64gbd5pz5na/Malheig+04+of+04+-+Rokson.cbr

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder