9 Mayıs 2016 Pazartesi

Tomb Raider Journeys (Tamamlanmış Seri)

Tomb Raider Journeys 12 (of12)
http://www.mediafire.com/download/3ii24ndt25p6izf/Tomb+Raider+Journeys+12+-+Son+Moko.cbr

Lara hayal dünyasından Kagan ile birlikte dönmüştür. Haftalar geçmiştir ve Kagan’ın sayesinde Myles’ın katili Charles Carleton’un izini bulmuşlardır. Intikam vakti artık gelmştir. Ama Lara’nın Myles’a verdiği bir söz vardı. Kimseyi öldürmeyeceğini. Peki intikamını nasıl alacaktı?


Teşekkürler Sensei.

Serinin Diğer Sayıları (Tamamlanmıştır)

Tomb Raider Journeys 01 (of 12)
http://www.mediafire.com/download/ewnqbqyzcqormy5/Tomb_Raider_Journeys_01_-_Pirates.cbr

Lara Croft yeni görevi için Peru'ya yola çıkar. Aciliyeti olmadığı için teknesi ile deniz yolunu seçer ve aynı zamanda tatili'nin tadıı çıkartmaya çalışır. O sis gelene kadar. Birden kendisini 16. yüzyıldan kalma bir korsan gemisinde bulur ve macera başlar.

 Tomb Raider Journeys 02 (of 12) http://www.mediafire.com/download/k3hrn42a2ohhdbb/Tomb_Raider_Journeys_02_-_El_Dorado.cbr

Lara Croft korsan macerasından sonra denizde, bir kütüğün üzerinde bir adaya düşer. Onu bulan Jose, Peru'da olduğunu söyler. Tesadüfdür ki Jose'nin küçük dostu Eduardo El Dorado'nun kapısı nerede olduğunu bilir. Jose inanmasada, Lara bu bilgiyi ciddiye alır.

 Tomb Raider Journeys 03 (of 12) http://www.mediafire.com/download/h33zpckkui6h9ey/Tomb_Raider_Journeys_03_-_Hedef.cbr

Lara son El Dorado macerasından sonra evine ulaşır. Okçuluk ilgisini çekmiştir ve bu yönde çalışmalara başlar. Çalışmalar esnasında ilginç bir olay olur. Bir kuruluş gelir ve Sodom Gomorrha'yı bulduk der. Sodom'un bulunduğu arsada sorun yok, ama Gomorrha'ya giremiyorlar çünkü özel bir mülk. Satışta olan özel bir mülk. Lara Croft'tan yardım isteniyor çünkü arsayı alacak imkanları tükenmiş durumda.

 Tomb Raider Journeys 04 (of 12) http://www.mediafire.com/download/cdnu43mq97cn49t/Tomb_Raider_Journeys_04.cbr

 Lara Croft yeni macerasında bir kazı alanına gitmesi için tehlikeli bir mayın tarlasından geçmesi gerekiyor. Bunu öğrenen Kagan merak edere ve ne tür bir kazı olduğunu Lara'dan önce araştırmaya kararlaştırır. Kazı alanında Kagan ve Lara karşı karşıya gelirler ve bir isyandan ötürü birlite hareket etmeleri gerektiğini kabul ederler. Kagan intikamını bir kenara bırakır, Lara da kurtulmak için elinden ne geliyorsa onu yapar.

 Tomb Raider Journeys 05 (of 12) http://www.mediafire.com/download/cg677p9j3oacp9e/Tomb_Raider_Journeys_05_-_Kral_Arthur.cbr

Bir sınıf toplantısında garip şeyler olur. Lara arkadaşları ile buluşmak ister. O arada eski öğretmeni Bay Bohannon'ın öldüğünü öğrenir. Zamanında Lara ona Kral Arthur'un tacı'nı hediye etmişti. Gençliğinde olan bir takım olaylardan dolayı. Ama birden bir şövalye salona girdiğinde ve tüm orada bulunan kişiler, buna Lara da dahil, lise'de ki hallerine dönüştüklerinde ortalık iyicene karışır. Lara şövalye ile karşılaşmak zorundadır.

 Tomb Raider Journeys 06 (of 12) http://www.mediafire.com/download/nenn8a10tp3y3xe/Tomb_Raider_Journeys_06_-_Maori.cbr

Lara Croft olaylı partiden sonra arkadaşı olan Başkan ile birlikte evine gider. Hükümet adına olan görevin ne olduğunu öğrenmek istiyor. Vardıklarında elektrikler kesilir, tuhaf sesler duyulur ve birden Churchill karşılarına çıkar. Çalınmış bir Maori mızrağını geri getirmesini ister.

 Tomb Raider Journeys 07 (of 12) http://www.mediafire.com/download/2i75hj6biuaq30j/Tomb+Raider+Journeys+07+-+Ameo.cbr

 Lara Croft bu kez Ameo kabilesini bulmak için yola çıkar. Bu yüzden Stan Woodroof'a ulaşmak zorundadır. Avustralya'nın derinliklerinde Woodroof'dan alınacak bilgiler, çalınmış olan mızrağın gücünü ve nerede olduğunu netleştirecekti.

 Tomb Raider Journeys 08 (of 12) http://www.mediafire.com/download/rd4q4prv1ejrc8h/Tomb+Raider+Journeys+08+-+Aslan.cbr

Lara Croft bu kez gizemli mızrağı aramak için önce kendi korkuları ile yüzleşir. Nasıl olduğunu henüz bilemz ve bir hayal dünyasına girer. Oradan çıkmaya çalışır, ama bunu nasıl başaracağını bilemez. Zor bir soru ile karşı karşıya kalır.

 Tomb Raider Journeys 09 (of 12) http://www.mediafire.com/download/pkdg1nwc1updqwj/Tomb+Raider+Journeys+09+-+Moko+D%C3%B6vmesi.cbr

Lara Croft mızrağı aramak için bu kez Yeni Zelanda ormanlarında yüzyıllarca medeniyetten uzak durmayı başaran Maori kabilesini aramaktadır. Lara kabileyi bulur ve tavırlarından dolayı çok şaşırır. Kabilenin ihtiyar bilgesi ile görüştükten sonra yeraltı dünyasına gitmesi gerektiğini anlatır. Kabile üyeleri bunu önce kabul etmez ama köyün en güçlü savaşçısı ile dövüştükten sonra bu hak ona tanınır.

 Tomb Raider Journeys 10 (of 12) http://www.mediafire.com/download/4scvve34ktt2jcm/Tomb+Raider+Journeys+10+-+G%C3%B6r%C3%BCnmez+Silah.cbr

Maori kabilesi Lara Croft’un yeraltı dünyasına gidip mızrağı getirmesi için Moko dövmesini uygular. Kabilenin savaşçısı Kaio ile birlikte Lara tehlikeli macerasına başlar. Varır varmaz karmaşık duygulara kapılır ve önceden hayatını kaybetmiş Myles ile karşılaşır. Olaylara pek anlam veremez, ama orası yeraltı dünyasıydı.

 Tomb Raider Journeys 11 (of 12) http://www.mediafire.com/download/scqr5553oxsxtbk/Tomb+Raider+Journeys+11+-+M%C4%B1zrak.cbr

Lara hayal dünyasında Akio ile birlikte Kagan’ın peşindeler. Mızrak Kagan’ın elinde ve kesinlikle vermeyi düşünmüyor. Ama Kagan’ın böyle davranmasının bir nedeni vardı. Lara Croft onu köşeye sıkıştırdığında bunu öğrenir ve bakış açısı tamamen değişir.

3 yorum:

  1. Ellerinize sağlık harika çeviri ben çok beğendim , 2. link ölü galiba yarın tekrar deneyecegim

    YanıtlaSil
  2. Öncelikle çalışmalarınız için teşşekkürler. 2. sayının link'inde problem var.

    YanıtlaSil
  3. Piyasada bulunmayan çr leri burda bulmak beni çok mutlu etti özellikle çocukluk aşkım(lara croft)ı başarılarınızın devamını diliyorum el emeği göz nuru dedikleri bu olsa gerek, bu kadar uğraştırıcı bir şeyi sırf hobi olarak sahiplenip bizleride mutlu etmeniz çok güzel bir şey. saygılarımla.

    YanıtlaSil